Ogrody

Zastanawiając się nad urządzeniem przestrzeni wokół domu musimy pomyśleć jaki to ma być ogród. Czy będzie pasował do domu i służył jego mieszkańcom? My dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz projekt powstawał z myślą o indywidualnych potrzebach i zamiłowaniach jego właściciela.

Kawałek ziemi znajdujący się przy domu pozwala zrealizować różne pomysły, jest też miejscem wypoczynku. Teren wokół domu jest pierwszą i ostatnią rzeczą jaką widzą nasi goście, a przypadkowym przechodniom daje jedyne wyobrażenie o nas i życiu, które prowadzimy.

Zagospodarowanie ogrodu zależy oczywiście od indywidualnych upodobań, ale najczęściej jest przedłużeniem i rozwinięciem stylu, jaki panuje we wnętrzu domu.

Oferujemy realizację założeń ogrodowych według własnych jak również gotowych projektów.

Tworząc własne projekty w pierwszej kolejności próbujemy poznać użytkowników ogrodu, ich potrzeby, bo to właśnie wpływa na formę zagospodarowania obszaru. Następnym etapem jest analiza terenu oraz warunków na nim panujących, warunków glebowych, wodnych, ukształtowania terenu oraz nasłonecznienia.

Równie ważnym czynnikiem są możliwości finansowe inwestora. Do tych aspektów dostosowujemy projekt ogrodu uwzględniając dobór roślinności i jego wyposażenie. Przekazanie wszelkich uwag, potrzeb pozwoli nam na realizację robót zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Staramy się, aby Klient uzyskał wszystkie niezbędne informacje dotyczące pielęgnacji swego ogrodu, a także zachęcamy do dalszego korzystania z usług naszej firmy w tym kierunku.

Ostatni etapem jest czerpanie radości i korzystanie z uroków oraz możliwości jakie nam daje posiadanie ogrodu zrealizowanego zgodnie z naszym zamysłem.

Państwa zadowolenie z obcowania z naturą jest dla nas największą satysfakcją i motywacją do dalszych realizacji.